Testy konceptów

DRB Research oferuje testy konceptów w Polsce. Stworzenie atrakcyjnych narzędzi kwestionariuszowych, możliwość skorzystania z różnych typów pytań, jak i dodanie w ankietach plików multimedialnych, wskazujących na różne koncepcje produktu. To pozwala na jego wszechstronną i elastyczną prezentację. W efekcie możecie uzyskać Państwo szczegółowy raport obejmujący mocne i słabe strony produktu.

Wynikiem takiego badania jest raport wskazujący słabe i mocne strony produktu czy konceptu, a także zawierający sugestie zmian, modyfikacji. Polskie Testy konceptów to badania marketingowe polegające na zebraniu opinii potencjalnych Klientów na temat produktu bądź usługi, które jeszcze nie zostały wprowadzone na rynek. Są one natomiast przedstawione przez producenta w formie opisu zawierającego takie elementy jak: przeznaczenie, wygląd, opakowanie, czy przewidywana cena produktu. Nie da się ukryć, że wprowadzenie na rynek produktu, który wcześniej nie był przetestowany wiąże się ze sporym ryzykiem niedopasowania do potrzeb konsumenckich, co może niekorzystnie odbić się na wynikach sprzedaży. Natomiast, przeprowadzenie testu konceptu w Polsce zapobiega temu. Najważniejsze pytania, jakie powinny być uwzględnione w teście konceptów w Polsce to: – czy produkt spełnia oczekiwania Klientów? – jak zmodyfikować produkt, żeby został dostosowany do oczekiwań Klientów? – jak Klienci oceniają produkt na tle produktów konkurencji?

Dlaczego testy konceptów ?

Polskie Testy konceptów pozwalają na uzyskanie pożytecznej biznesowo wiedzy, przydatnej na każdym z etapów cyklu życia produktu. Dzięki temu możliwe jest zmodyfikowanie produktu, wraz z jego przystosowaniem do zmieniających się preferencji konsumenckich. Najczęściej testy produktów w Polsce odnoszą się do ich parametrów technicznych, nie łącząc się z ceną lub marką. Polskie Testy produktów można natomiast łączyć z badaniami kanałów dystrybucji, czy badaniami reklamy. Dlatego też nasza firma oferuje stworzenie atrakcyjnych narzędzi kwestionariuszowych, możliwość skorzystania z różnych typów pytań, jak i dodanie w ankietach plików multimedialnych, wskazujących na różne koncepcje produktu. To pozwala na jego wszechstronną i elastyczną prezentację. W efekcie uzyskają Państwo szczegółowy raport obejmujący mocne i słabe strony produktu.

Zachęcamy do kontaktu w sprawie testów konceptów

Ustawienia Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.