Badania rynku FMCG

Agencja DRB Research oferuje badania rynku FMCG (fast-moving consumer goods ). Aby tworzyć idealną perspektywę biznesową i zachować konkurencyjność, nasza firma posiada ogólny obraz trendów rynkowych jak i analizę popytu konsumenckiego i zachowań nabywców.

Doświadczenie w projektach FMCG

Posiadając wieloletnie doświadczenie potrafimy zmierzyć się ze specyfikacja odmiennego stylu pracy, jaki trzeba zastosować w polskich badania branży FMCG. Bardzo ważne jest aby umieć pracować zespołowo. Otwartość naszych pracowników sprawia, iż przepływ informacji jest szybki i na bieżąco. Nasza wykwalifikowana kadra regularnie stawia na podnoszenie swoich kwalifikacji i bardzo błyskawiczne rozwijanie swoich zdolności. Stawia na zupełnie nowe wyzwania i zadania. Potrafi wysłuchać potrzeby i przewidywania nowych klientów. Współpracujemy z największymi firmami i koncernami w Polsce aby zaspokoić fundamentalne potrzeby klientów.

Przygotowujemy rzetelne i szczegółowe analizy rynku dla wyszczególnionych produktów i usług. Jako firma z długoletnim doświadczeniem potrafimy wyznaczać sobie cele i konsekwentnie darzyć do ich realizacji. Określa się ją jako branże z produktami dobrymi i szybko zbywalnymi przy stosunkowo niskich kosztach. Jej rozwój na rynku jest szybki jak i również dynamiczny. Już od dawna przeżywa rozkwit.

produkty szybko-zbywalne w Polsce

Najwięksi producenci w branży produktów szybko-zbywalnych działający na polskim rynku to m.in. Maspex, Nestle, Procter & Gamble, Unilever, Mondelēz International Coca-Cola, Fanta, Sprite, Kinder Bueno, Lays, Mars, Snickers itp. Główną cechą charakterystyczną jest szybka reakcja na szybko wzrastające oczekiwania i zmieniające się potrzeby konsumentów. Rynek FMCG w Polsce nie jest łatwym polem prowadzenia działań biznesowych, ponieważ konkurencja jest tu bardzo duża. Specyficzność sektora FMCG podkreślają również wymogi i naciski jakie są kładzione na jakość wyrobów. Jest to związane głównie z wstąpieniem Polski do struktur Unii Europejskiej i w związku z tym przestrzeganiem rygorystycznych norm.

Skontaktuj się z nami w sprawie badania FMCG

Ustawienia Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.