Badania rynku farmaceutycznego

Grupa DRB Research oferuje badania rynku farmaceutyków (farmaceutycznego) w Polsce. Badania rynku farmaceutycznego są prowadzone z zamiarem odpowiedniego zaplanowania kampanii promocyjnej na rzecz leków. Badając rynek farmaceutyczny mamy tu za zadanie dostarczenie informacji niezbędnych do skutecznej reklamy produktu.

Badania farmaceutyków

Przy przeprowadzaniu Polskich badań rynku farmaceutycznego bierzemy pod uwagę wiele czynników, charakterystycznych oczywiście dla tej branży. Stanem wyjścia w ocenie Polskiego rynku farmaceutycznego jest sprawdzenie tego jakie jest zapotrzebowanie na nowy lek. Aby nasze Polskie projekty badawcze były najwyższej jakości opieramy je o rekomendację jaką mogą wyrazić tutaj m.in lekarze, inny personel medyczny, farmaceuci, pacjenci, kierownicy szpitali jak i liderzy opinii. W ten sposób każda z badanych grup daje nam własne szczere sugestie co do takich cech jak chociażby atrakcyjność opakowania, bezpieczeństwo stosowania, skuteczność działania danego leku a nasze badania rynku farmaceutycznego są najwyższej jakości. Dociekamy w ten sposób m.in co jest powodem sięgania po leki.

Kolejnym bardzo ważnym elementem jest wypracowanie wspólnego stanowiska, które polega na wywiadzie grupowym zakończonym wypełnieniem ankiety przez wszystkich zgromadzonych uczestników. Respondenci dzielą się tu swoimi przemyśleniami, wnioskami. Ilościowe dane jakie uzyskujemy opieramy na skali Likerta. Nasze wnioski wypracowywane są także na współpracy z konsultantami medycznymi czyli osobami które są odpowiedzialne za przekazanie informacji o produkcie i jego funkcjonowaniu w środowisku medycznym oraz dbaniem o wysoki poziom sprzedaży. Wywiady nasze opracowywane są również na podstawie wniosków jakie dostarczają nam producenci farmaceutyków.

Jakość badań farmaceutycznych

Podsumowując w efekcie realizacji wysokiej jakości badań rynku farmaceutycznego w Polsce, jest to że klient dowiaduje się na jakiej pozycji znajduje się względem konkurencji, Badając wszelkiego rodzaju czynniki składające się na sukces przedsiębiorstwa uwarunkowane jest w naszej firmie zawsze dbałością o takie szczegóły jak: ochrona danych osobowych, zasady, wartości i normy postępowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą z jej założeniami ponieważ chcemy zaproponować Państwu najwyższej klasy ofertę badań dla branży o ogromnym potencjale badawczym jakim jest rynek farmaceutyczny.

Kontakt w sprawie badania farmaceutyków

Ustawienia Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.