Dobra trwałe

Grupa DRB Research oferuje badania towarów trwałych, m.in. RTV I AGD.
Oferujemy pełne, profesjonalne wsparcie w tej kwestii badań marketingowych towarów trwałych,
obejmujące szeroko pojęty konsulting, przygotowanie analizy rynku oraz identyfikację potrzeb konsumentów, liderów opinii. Przedstawiamy rzetelne wyniki dające 100% satysfakcję naszym Klientom. Podejmowane przez nas czynności mają na celu diagnozować, które czynniki wpływają na chęć nabycia danego produktu. Tego rodzaju badania marketingowe prowadzone przez Instytut DRB Research umożliwiają identyfikację cech wpływających na decyzje konsumenckie oraz doskonalenie produktów lub wprowadzanie nowości.

Coraz częściej konsumenci decydują się zaufać obcym ludziom wyrażającym opinie w internetowych sieciach społecznościowych niż ekspertom, łatwiej dostępnym źródłem są fora internetowe, komentarze, oceny klientów. Zachowania konsumenta są determinowane poprzez panujące obecnie trendy. Dlatego konieczne jest przeprowadzenie pod tym kątem kompleksowej Polskiej analizy rynku towarów trwałych, ponieważ klienci którzy decydują się np. na sprzęt elektroniczny chcą przede wszystkim aby służył im na wiele lat. O zwiększaniu wydatków na elektronikę decyduje nie tylko lepsza sytuacja materialna społeczeństwa, ale również chęć do otaczania się nowinkami technologicznymi.

Rynek Urządzeń smart

W Europie inteligentne urządzenia AGD stanowią już 5% całego rynku. W Polsce ten odsetek jest nieco niższy, ale zauważalnie zwiększa się zainteresowanie Polaków takimi urządzeniami. W nazwie urządzenia przedrostka „smart” pozwala detalistom na podniesienie jego ceny o 50% względem porównywalnych urządzeń tradycyjnych. Branża RTV czy AGD skupia wielu konkurencyjnych producentów o mniejszej lub większej marce, którzy poprzez swoje produkty są codziennie oceniani przez tysiące klientów. Jednak konsumenci mając wgląd do opinii często wzorują się na nich, dlatego konieczne jest systematyczne przeprowadzanie badań marketingowych, które niwelują ryzyko odwzorowania.

Kontakt w sprawie badania dóbr trwałych

Ustawienia Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.