Wywiady eksperckie

Agencja badawcza DRB Research oferuje wywiady eksperckie w Polsce. Polegają one na realizowaniu wywiadu ze specjalistami w swojej branży, gdzie podstawą scenariusza jest rozmowa. Poziom wiedzy i kompetencji w środowisku zawodowym jest różny, dlatego Polskie wywiady eksperckie są przygotowywane ze strony moderatora w oparciu o wytyczne klienta, aby poznać dziedzinę, w której rozmówca jest ekspertem.

Aby udoskonalić naszą ofertę badań posiadamy szereg wielu osób mających szeroką wiedzę ukierunkowaną na dany obszar gospodarki. Dbając o wysoki prestiż naszej firmy, jesteśmy cały czas w kontakcie i współdziałamy ze zleceniodawcą dla poznania złożonej wyspecjalizowanej tematyki danego badania. Poszczególne wywiady eksperckie w Polsce w danym projekcie badawczym mają wspólną tematykę, jednak mimo wszystko nie w każdym wywiadzie zadajemy ten sam zestaw pytań w tej postaci i kolejności jak i również nie poruszamy wszystkich zagadnień w rozmowie z respondentem.

Podczas rekrutacji respondenta do wywiady eksperckie, precyzyjnie analizujemy czy respondent posiada odpowiednią wiedzę na dany temat np.( w dziedzinie sportu czy polityki ) Dzięki tej analizie możemy tworzyć realistyczne prognozy sytuacji, a nasi specjaliści w ramach wywiadów eksperckich odpowiadają na pytania i służą radą oraz punktują na nowe produkty, wskazują również na domniemane obszary, w których te produkty mogą mieć duży wpływ, aby odnieść sukces na kolejny krok do przodu. Dysponujemy szerokim doświadczeniem w Polskich wywiadach eksperckich tj. z lekarzami, bankowcami, inżynierami czy politykami choć napotykamy też mniej typowych ekspertów jak na przykład pastorzy czy też barmani.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Ustawienia Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.