Insighty konsumenckie

Agencja DRB Research oferuje realizację badań przy pomocy rozwiązań Insighty konsumenckie (Customer insight) w Polsce. Z nami lepiej poznasz swoich klientów. Przeprowadzimy dla Państwa odpowiedni projekt badawczy wykorzystujący insighty. Pomożemy zrozumieć istotę rzeczy. Jest to czasami dość trudne , ale potrafi doprowadzić do naprawdę wartościowych i cennych wniosków. Zrozumienie niejawnych potrzeb i motywacji konsumenta, nie przychodzi do nas zwykle w tak oczywisty sposób, dlatego najczęściej trzeba poświęcić sporo czasu na badania i dobrze poznać grupę docelową. Dokładne poznanie grupy docelowej oraz dobranie odpowiedniej próby badawczej bywa trudne, jednakże pozwala nam wiedzieć więcej – więcej niż konkurencja, a nawet więcej niż badany wie sam o sobie.

Jak wyglądaJĄ Insighty konsumenckie?

Decydując się na badania insight konsumenckich w Polsce poznacie Państwo sposób myślenia o konsumencie przez pryzmat jego osobowości oraz, często nieświadomych potrzeb i ograniczeń. Sedno zagadnienia tkwi w patrzeniu na rzeczywistość oczami nie swoimi, lecz klienta. Do obowiązków naszych marketerów należy więc znalezienie klucza, którym otworzy serca i portfele klientów. Teoretycznie każdy może zająć się odnajdywaniem insight-ów, a olśnienie może spaść niespodziewanie. Najczęściej jednak dojście do wartościowego insight-u jest dla nas efektem zaplanowanych badań, rozmów z klientami i obserwacji przy wykorzystaniu szerokiej wiedzy – nie tylko z psychologii społecznej czy socjologii, ale nawet psychoanalizy. Insightów nie szukamy wszędzie. Najwięcej odkryjemy oczywiście u źródeł, czyli spędzając czas z ludźmi, którzy mają używać danego produktu/usługi. W trakcie poszukiwań trzeba mieć otwarty umysł, nie zawieszony na żadnym konkretnym pomyśle.

Przewagi insightów konsumenckich

Obserwujemy konsumentów w ich naturalnym środowisku. Pozwala nam to w pełniejszy sposób określić ich potrzeby i znaleźć sposób na udoskonalanie nabywanych przez nich produktów. Na pierwszy plan wysuwają się badania terenowe, analiza danych konsumenckich przy użyciu aplikacji CRM czy badania fokusowe. Połączenie tych metod pozwala naszym ekspertom nakreślić pełnowymiarowy obraz człowieka który jest otwarty na element nowości i zaskoczenia. Proponujemy Panstwu stworzenie nowych możliwości rozwoju swojej marki, produktu bądź usługi. Dzięki naszej pracy produkty powinny być w pełni użyteczne i funkcjonalne, przynosząc jego użytkownikom maksimum korzyści. Zaufaj nam i zostań klientem DRB Research.

Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia badania insighty konsumenckie

Ustawienia Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.