CASI

Firma DRB Research oferuje realizację badania CASI w Polsce, które metodologią przypominają wywiad CAPI, jednak w tym wypadku respondent samodzielnie odczytuje z ekranu treść kolejnych pytań kwestionariuszowych i własnoręcznie wprowadza do komputera swoje odpowiedzi. Respondent czuje się komfortowo i poświęca na ankietę tyle czasu ile potrzebuje. Dzięki takiemu rozwiązaniu, respondent może swobodnie udzielać odpowiedzi na pytania nawet najbardziej intymne.

Dla kogo badania CASI

Ofertę badania CASI w Polsce dedykujemy Firmom Farmaceutycznym, Firmom z branży FMCG, oraz każdej innej firmie, której kontekst badania wymaga zapewnienia respondenta o 100% anonimowości zbierania danych. Każdy projekt badawczy kończymy sporządzeniem raportu odzwierciedlającego transparentne wykresy statystyczne odpowiadające klientom na nurtujące go pytania powstałe przy opracowaniu problemów badawczych. Bazując na doświadczeniu, sprawdzonym zapleczu metodologicznym i informatycznym oraz na wieloletnich obserwacjach rynku oddajemy do Państwa dyspozycji kompleksową ofertę badania.

Nasze możliwości

Mamy 300 ankieterów CAPI/CASI w całej Polsce oraz 16 wyszkolonych koordynatorów regionalnych, którzy pilnują aby badanie miało charakter reprezentatywny oraz przeprowadzony zgodnie ze standardami międzynarodowej normy ESOMAR. Z dużym zaangażowaniem podchodzimy do jakości zbieranych danych dlatego też zapewniamy 100% transparentności w realizację przebiegu każdego projektu badania.

Główne metody badań CASI

– w studio CATI, gdzie to respondent przychodzi do studia i sam na komputerze wypełnia ankietę;
– badanie rynku w domu respondenta. Ankieter przychodzi z urządzeniem mobilnym, na którym to respondent wypełnia ankietę.

Podobnie jak w przypadku CAPI system komputerowy weryfikuje poprawność wprowadzanych danych i gwarantuje szybkie przygotowanie raportu i analizy statystycznej otrzymanych wyników, kontakt respondenta z wykwalifikowanym ankieterem zapewnia wypełnienie całej ankiety i zachęca respondenta do udzielenia przemyślanych odpowiedzi; prezentacja treści multimedialnych, umożliwia powiększenie zakresu badań w porównaniu do tradycyjnych metod badania opinii.

Zaletą badania CASI w Polsce jest stosunkowo niski koszt realizacji projektu. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość świadczonych usług oraz niewątpliwe zadowolenie klienta. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, gwarantując profesjonalizm w każdym calu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Badania CASI

Ustawienia Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.