Badania rolnictwa

Agencja badawcza DRB Research oferuje badania rolnictwa w Polsce. Oferta kierowana jest głównie do środowisk naukowych, agencji badawczych, globalnych firm branży rolniczej jak również lokalnych dystrybutorów. Zajmujemy się dokonywaniem analiz polskiego rolnictwa oraz potencjału polskiej branży agrarnej. W projektach dotyczących polskich badań AGRO, bierzemy głównie pod uwagę ekspercką wiedzę naukową, know – how naukowców współpracujących z DRB Research, badania ilościowe oraz jakościowe, niezbędne do przeprowadzenia analiz dających trafne wnioski na temat kondycji polskiego rolnictwa. Raport stanu polskiego Rolnictwa Zintegrowanej Platformy Edukacyjnej.

Działania naszych Specjalistów obejmują pełne przygotowanie do zrealizowania badania marketingowego, poprzez:

  • wybór najodpowiedniejszej metody – najczęściej przybierają formę wywiadów pod postacią pytań zadawanych rolnikom,
  • dobór respondentów z kompleksowo przygotowanych do tego baz danych,
  • przygotowanie kwestionariusza z pytaniami,
  • analiza wyników,
  • szczegółowy, rzetelnie sporządzony raport z wynikami w postaci transparentnych wykresów statystycznych.

Nasza firma mocno rozwinęła Polskie badania rolnictwa gdyż ten sektor działa prężnie w naszym Kraju. Mamy za sobą bardzo dużo projektów dla polskiego rolnictwa. Najczęściej realizujemy badania polskich wsi i rolnictwa dzięki metodom ankiet telefonicznych oraz badaniom panelowym online. Współpracujemy ze środowiskiem naukowym, dzięki czemu zdobywamy wiedzę i doświadczenie na temat specjalistycznych informacji o sytuacji i realizowaniu biznesu w zakresie rolnictwa na terenie Polski. Stale aktualizujemy posiadane dane. Dzięki tak poszerzonemu zakresowi badań możemy współpracować zarówno z lokalnymi dystrybutorami, jak i z uczelniami, czy polskimi bądź międzynarodowymi firmami. Badania rolnictwa w Polsce przeprowadzane są na każdym etapie wdrażania produktów w branży rolniczej, bądź sprawdzania stanu hodowli, czy posiadanego sprzętu. Ponad to badania Polskiego Rolnictwa dedykujemy producentom: środków ochrony roślin, nasion, nawozów i pasz.

Poza badaniami zlecanymi przez producentów rolnych, mamy również do zaoferowania panelowe projekty badawcze. Odnoszą się one do dystrybutorów, czy do zagadnień z zakresu weterynarii. Ze swojej strony oferujemy Państwu w pełni profesjonalną realizację zleconych badań z gwarancją 100% satysfakcji.

Zachęcamy do kontaktu w sprawach badań rolnictwa

Ustawienia Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.