Moda i odzież

Grupa DRB Research oferuje badania mody i odzieży w Polsce. Polskie Analizy mody i odzieży są coraz bardziej zasadne i popularne. Na podstawie takich badań można dowiedzieć się, jakie ubrania kupują Polacy, skąd ludzie czerpią informacje na temat mody czy też, które marki są najbardziej popularne. Jeszcze inną kwestią, jaką mogą zajmować się Polskie badania mody i odzieży, są sprawy powiązane z tym, kiedy należy nosić jakieś ubrania, a więc dotyczą okoliczności zakładania strojów formalnych. Równie często sprawdzamy, jak ubranie oddziałuje na odbiorcę pod względem posiadanych preferencji stylu życiowego.

Moda ma coraz większe znaczenie, gdyż ludziom w różnym wieku coraz bardziej zależy na tym, by wyglądać dobrze. Nasi wyspecjalizowani pracownicy przeprowadzają badania mody i odzieży w Polsce najczęściej metodą CAWI, na specjalnych, sprofilowanych panelach informatycznych. Standardowe ankiety, zarówno z pytaniami otwartymi, jak i zamkniętymi są również wykorzystywane przez naszych badaczy do przeprowadzenia badań z tego tematu. Wybór formy, typu i przebiegu badań jest uzależniony od ilości respondentów biorących udział w badaniu i wskaźników, które mają być przebadane. Wśród respondentów stosujemy próbę losową. Trendy w modzie i ogółem branża odzieżowa są poddawane Polskim badaniom sezonowym. Są to niezwykle konkurencyjne dziedziny, w związku z czym należy sprawdzać poziom zadowolenia klientów kupujących towary w danej firmie i na podstawie tego oferować określone stroje. Należy również prowadzić obserwację konsumenta pod względem tego, czy nie chce udać się do firm konkurencyjnych.

Badania mody i odzieży w Polsce to najczęściej badania jakościowo – ilościowe.
Uwzględniamy realizację:
– analizę danych zastanych,
– mobilny eyetracking w punktach sprzedaży
– wywiady grupowe z wybranymi grupami docelowymi.

Klient może również zdecydować się na przeprowadzenie zakupów asystowanych w Polsce bądź wywiadów telefonicznych, w czym nasza kadra pracownicza ma również doświadczenie. Nasza firma również przeprowadza Polskie analizy marketingowo – sprzedażowe, przygotowując stosowne rekomendacje dla konkretnych firm z branży moda i odzież. Po zakończeniu badania sporządzamy obszerny raport, zawierający wyniki badań, a także rekomendacje w zakresie optymalizacji lokalnej strategii firmy. Umożliwiamy także analizy porównawcze, dzięki przeprowadzonym badaniom segmentacyjnym. Zaufaj profesjonalistom i dołącz do klientów DRB Research.

Ustawienia Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.