Badania transportu i logistyki

Grupa DRB Research oferuje badania transportu i logistyki w Polsce. Realizujemy badania z wielu interesujących działów tej branży: badania oprogramowania TSL (Transport Spedycja Logistyka), Destynacja towarów, organizacja pracy własnej, jakość usług, umiejętność radzenia sobie ze stresem, zorientowanie na klientów, obsługę pakietów biurowych, wiedzę o nowych trendach w branży badania przeprowadzane w tej branży to badania dla firm zajmujących się transportem drogowym towarów, a także ich magazynowaniem, przechowywaniem czy działalnością wspomagającą te procesy.

Przeprowadzane badania transportu i logistyki cechują się niezwykle szerokim zakresem dotyczącym wielu różnych aspektów działalności. Wyspecjalizowani pracownicy firmy DRB najczęściej realizują badania opinii mieszkańców na temat wpływu przedsiębiorstwa spedycyjnego na otoczenie, audyty cenowe, badania konceptów nowych produktów, badania postaw i użytkowania produktów i usług, badania satysfakcji pasażerów, badania wizerunku usługodawców, a także badania elementów zabezpieczających dla logistyki i transportu w Polsce. Proces przeprowadzania badania z ostatniego tu wspomnianego segmentu, a więc badania elementów zabezpieczających dla logistyki i transportu, polega na pozyskaniu opinii pasażerów, dostawców, jak i odbiorców.

Badania z ww obszaru mogą dotyczyć również podstaw planowania tzw. „zrównoważonej mobilności” na terenie Polski. Aby przeprowadzić Polskie badania transportu i logistyki, nasi doświadczeni specjaliści posługują się metodą ilościową, jak i – metodą jakościową. Przedstawicielom firm z branży transportu i logistyki, po zakończeniu realizacji badania, oferujemy raport obejmujący wnikliwe wyniki i sprawozdania dla określonych przedsiębiorstw, regionów czy nawet rynku międzynarodowego. Możliwość otrzymania raportu jest niekwestionowaną zaletą, biorąc pod uwagę specyfikę branży transportowo-logistycznej, która ciągle ulega nieustającemu rozwojowi. Wzrasta również wpływ, jaki ma ten sektor na lokalną czy krajową gospodarkę.

Wynikiem przeprowadzonego badania w obszarze transportu i logistyki jest niezwykle szczegółowa i wnikliwa ocena pozwalająca na wysuwanie wniosków na przyszłość. Serdecznie zapraszamy do współpracy i skorzystania z oferty, jaką dla Państwa przygotowała firma badawcza DRB Research.

Ustawienia Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.