Hall Testy

Grupa DRB Research oferuje Hall Testy w Polsce czyli ilościowe badania obejmujące 100 lub 200 interesujących nas profili respondentów, którzy w jednej sali oceniają badany produkt, usługę lub reklamę.

Zalety HALL TESTÓW

Hall Testy są bardzo skuteczne w przypadku produktów lub usług dopiero wprowadzanych na rynek. Badania Hall Test mają miejsce w specjalnie przygotowanych salach, zazwyczaj w śródmieściu, w obecności kilku ankieterów, menedżera oraz klientów. Badania Hall Test w Polsce jest szczególnie przydatną metodologią dla rynku FMCG. Firma DRB Research dysponuje profesjonalnym zespołem doświadczonych specjalistów w przeprowadzaniu badań metodą Hall Test w Polsce.

Naszym dodatkowym atutem jest posiadanie odpowiednio przystosowanych sal w centrach największych miast Polski, Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Katowice, Bełchatów. Dzięki badaniom Hall Testy przeprowadzamy: testy smaków, testy produktów, testy opakowań oraz testy reklam. W metodzie badania produktu bądź opakowania odzwierciedlamy warunki sprzedaży panujące w sklepie. Bardzo ważnym czynnikiem w wyborze miejsca jest jego wielkość i klimat w nim panujący. Dlatego też odpowiednio aranżujemy pomieszczenia badawcze imitując wnętrze sklepowe oraz to jak produkt prezentuje się na półce sklepowej.

Przebieg badania HALL TEST

Respondenci na podstawie tego, co widzą oceniają dany produkt poprzez wypełnienie ankiety. Testując smaki produktów duży nacisk kładziemy na to, aby badany produkt przechowywany i podawany był w odpowiedniej temperaturze oraz w specjalnie przystosowanych do tego pojemnikach. W związku z tym zespół DRB Research dysponuje zaprojektowaną w tym celu kuchnią. Wyniki z badania Hall Testy sumujemy/analizujemy oraz raportujemy.

Raport z badania posłuży klientowi do modyfikacji, produktu, opakowania lub reklamy, co przełoży się na zwiększenie przychodów ze sprzedaży. Agencja Badawcza DRB Research gwarantuje precyzyjne badania testów produktów, opakowań na dużej grupie respondentów. Podkreślając rzetelność i sposób przeprowadzania badania, oferujemy podgląd online na żywo z przebiegu badań, prosto z miejsca realizacji.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Ustawienia Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.