Badania E-commerce

Badania rynku e-commerce (electronic commerce) – Proces realizacji transakcji handlowych za pomocą internetu (online). Za pomocą różnych metod badamy respondentów mających dostęp do internetu i robiących zakupy za jego pośrednictwem.

Po zakończonym badaniu przedstawiamy Klientowi raport zawierający szczegółowe informacje na temat częstotliwości zakupów, przeciętnych wydatków zakupowych, motywacji kupujących i najpopularniejszych e-sklepów, a także popularność sposobów płatności za zakupy online wśród konsumentów. W przypadku wyboru badań bezpośrednich, posiadamy 300 wykwalifikowanych ankieterów, oraz 16 wyszkolonych koordynatorów regionalnych, którzy dbają, by badania były przeprowadzone zgodnie z najwyższymi standardami. Każde nasze zlecenie traktowane jest indywidualnie, by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klienta.

Nasze standardy jakości badania e-commerce

Dbając o najwyższą jakość naszych badań Informujemy iż przestrzegamy międzynarodowych norm badawczych ESOMAR oraz jako jedyna agencja badawcza w Polsce, posiadamy międzynarodowy Certyfikat ISO27001.

E-Commerce stanowi stosunkowo młodą gałąź gospodarki, dlatego jest tak atrakcyjny dla przedsiębiorców. Jako główne źródła sprzedaży elektronicznej rozumiemy sklepy internetowe, aukcje internetowe, platformy promujące zakupy grupowe, reklamy kontekstowe, programy partnerskie. W przypadku sklepu internetowego, oprócz braku barier związanych z lokalizacją i sezonowością, mamy także do czynienia ze znaczną minimalizacją kosztów w porównaniu z tradycyjną sprzedażą.

Internetowy biznes to bardzo ciekawa mieszanka prowadzonych przez firmy działań sprzedażowych, marketingowych, logistycznych i obsługi klienta – i tylko właściwa, na wysokim poziomie realizacja ich wszystkich RAZEM może przynieść efekt w postaci e-commerce’owego sukcesu. Celem badań E-Commerce w Polsce jest analiza rynku zakupów internetowych. Z pewnością warto korzystać z okazji i zbadać Polski rynek E-Commerce, by lepiej korzystać z handlu elektronicznego, dlatego zachęcamy do kontaktu z firmą DRB Market Research in Poland, by omówić szczegóły.

Kontakt w sprawach e-commerce

Ustawienia Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.