Pre test i Post test

Agencja DRB Research oferuje Pre Test i Post Test w Polsce. Metoda ta zakłada sprawdzenie czy zmienna niezależna (czynnik) miała wpływ na wyniki pomiaru zmiennej zależnej. Za pierwszym razem dokonujemy pomiaru początkowego, tzw. Polski pre test. Następnie wprowadzamy do badania (do modelu badawczego, eksperymentalnego) zmienną niezależną i dokonujemy ponownego pomiaru, tzw. post-testu. Zastosowanie pomiaru pre-test i post-test w Polsce zakłada wykonanie przynajmniej dwukrotnego pomiaru danej zmiennej.

Uzasadnienie realizacji:

Badania typu pre-test i post-test w Polsce stosujemy, aby zaobserwować czy dany czynnik miał wpływ na zmianę zmiennej w czasie. Badania tego rodzaju przeprowadzamy najczęściej na tej samej grupie osób / obserwacji (grupy zależne). Prowadzimy dla państwa badania testowe w celu zgromadzenia jak największej ilości informacji, pozwalają one na ocenę zadowolenia klienta z danego produktu/usługi, na określenie przewidywanych efektów wprowadzenia produktu/usługi na rynek oraz na modyfikację istniejącego produktu bądź usługi funkcjonującego na rynku. Otrzymanie danych, pozwalających nam określić wymagania konsumentów wobec produktu oraz dopasowania oferty do trendów oraz preferencji rynku. Badania rynku dotyczące różnych cech produktu dostarczają istotnych wskazówek, które wpływają na poprawę ich jakości w przyszłości.

Metoda ta ma tez na celu również znacząco wpłynąć na rozwój przedsiębiorstwa oraz osiągnięcie przez nią znacznie dużego sukcesu.Współpracujemy dla Państwa z największymi firmami i koncernami w Polsce aby zaspokoić fundamentalne potrzeby klientów. Przygotowujemy rzetelne i szczegółowe testy i analizy rynku dla wyszczególnionych produktów oraz usług. Jako firma z długoletnim doświadczeniem potrafimy wyznaczać sobie wysoko postawione cele i konsekwentnie dążyć do ich realizacji. Zależy nam nam na zadowoleniu klienta.

Skontaktuj się z nami.

Ustawienia Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.