Badania CLT

Agencja DRB Research oferuje Badania CLT. Badanie ilościowe realizowane w celu przetestowania nowych lub zmodyfikowanych produktów oraz znajduje zastosowanie w badaniu materiałów reklamowych czy opakowań.

Badania CLT w Polsce realizujemy w największych miastach Polski, Warszawa, Wrocław, Poznań,Katowice, Bełchatów, , Kraków. Cały Proces planowania CLT wymaga specyficznych miejsc dających możliwość przechwycenia dużej ilości osób w spontaniczny sposób. Dla prostych badań ilościowych techniką badań CLT wykorzystujemy nasze studia Call Centre które idealnie komponują się do przeprowadzania tych badań przy użyciu elektronicznych kwestionariuszy. Dla bardziej skomplikowanych badań CLT Research w Polsce, wykorzystujemy specjalnie do tego przygotowane sale które projektujemy wd potrzeby klienta.

Badania CLT zaliczamy do badań ilościowych dlatego też ważnym czynnikiem doboru miejsca jest wielkość sali a także elementy wyposażenia oraz dostępność potrzebnych urządzeń do przeprowadzenia testów. W zależności od testowanego produktu stosujemy różne sposoby rekrutacji respondentów. Najprostszą metodą jest rekrutacja „doraźna” tzw. ad hoc (z ulicy) czyli pozyskanie jak największej ilości respondentów w jak najkrótszym czasie. Prowadzenie wywiadu z respondentami w tym samym miejscu i w tym samym czasie gwarantuje nam kontrolę nad czynnikami zewnętrznymi które mogły by wpłynąć na wyniki badania. Właściwe przeszkolenie przez nas osób prowadzących badanie ma duże znaczenie w kwestii kontroli przebiegu prowadzonych badań.

Przewagą w tego typu badaniach jest to że zespół naszych specjalistów kierujących projektem może kontrolować przepływ informacji między respondentami a klientem, dzięki temu możemy w trakcie badania wdrażać zmiany w scenariuszu badania. Dzięki procesowi osobistej kontroli uzyskujemy wysoką jakość wyników. W przypadku specjalistycznych testów najskuteczniejsza jest rekrutacja telefoniczna dzięki której możemy profilować respondentów. Planując przeprowadzenie tego typu badania podejmujemy szereg decyzji które mają wpływ na jakość i wartość rynkową uzyskanych informacji.

Do każdego badania podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, angażujemy się całkowicie w powierzone projekty. Współpracując z nami mają Państwo pewność iż do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy liderem w dziedzinie badań ilościowych dlatego zachęcamy do współpracy z naszą firmą.

Ustawienia Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.