Testy cen

Agencja DRB Research oferuje testy cen i popytu w Polsce. Cena i popyt zawierają w sobie bardzo istotne informacje, które dają tym samym punkt odniesienia co do strategii danej firmy. Aby zbadać te cechy rozróżniamy kilka metod analizy tego zagadnienia. Wybór metody określamy za pomocą przeanalizowania kilku bardzo istotnych czynników które ustala się na początku współpracy, a mianowicie chodzi nam o to aby zweryfikować czy mamy zbadać tylko dany produkt istniejący już na rynku czy należy go badać na zasadzie porównania z innymi produktami które już istnieją na rynku, czy też mamy zdobyć informacje o wielkości popytu albo elastyczności cenowej popytu w Polsce. Metody te możemy w sobie łączyć lub stosować oddzielnie.

Testy cen w praktyce

Specjaliści DRB Research prowadzą Polskie testy cen i popytu zazwyczaj przy pomocy wywiadów lub ankiet, które dopasowujemy zawsze do konstrukcji założeń w badaniu. Zbieramy więc informacje o reakcjach konsumentów na cenę badanego produktu lub usługi, ważne jest uchwycenie relacji pomiędzy ceną oczekiwaną, akceptowalną a maksymalną w niektórych grupach docelowych. W zależności od całej konstrukcji testu cen i popytu nasz raport będzie zawierał albo dokładną wiedzę na temat poziomu cen w odniesieniu do deklarowanego popytu na produkt albo dokładne badanie popytu na poszczególne wersje, również może zawierać analizę poziomu cenowego co do ustalonych wcześniej kosztów produkcji jak i dystrybucji oraz zakładanym przy tym wcześniej zysku ze sprzedaży.

Polskie Badania testu cen i popytu może wiązać się z rodzajem symulacji co do wielkości sprzedaży przy różnych wersjach cen. Dzięki naszym dogłębnym analizom po przez właśnie testy ceny i popytu Państwa firma będzie mogła zrozumieć i w związku z tym pozwolić sobie na określenie fundamentalnych zmian jakie powinny być wprowadzone w strukturze produkcji czy tez sprzedaży. Realizacja naszych badań obejmuje całą Polskę . Nasza firma pragnie w sposób profesjonalny i zgodny z ochroną danych osobowych jak i zasad etyki badawczej realizować te jakże ważne testy dla Państwa firmy.

Skontaktuj się, jeśli interesują Cię testy cen i popytu w Polsce

Ustawienia Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.