19th Ave New York, NY 95822, USA

Standardy higieny w czasie COVID

Obecne czasy wywołują wiele zmian w życiu Polaków. Pandemia Covid-19 zaskoczyła każdego z nas i wymusza na nas adaptację do nowych warunków.
Niemal z dnia na dzień większość firm została poddana ciężkiej próbie.
Obecna sytuacja nie oznacza jednak zastoju w branży badań rynku i opinii, które są podstawą do podejmowania kluczowych decyzji w firmach i instytucjach.
Od początku kryzysu angażowano wszystkich członków zespołu, usprawniając nasze narzędzia badawcze, konsultując wszystkie wdrożenia z innymi firmami.
Dzięki ograniczeniom ,które zostały nieco zluzowane ,możemy częsciowo cieszyć sie powrotem do naszego studia badawczego.

Aby zminimalizować oddziaływanie Covid-19 ,firma monitoruje nowe wytyczne na stronie internetowej WHO i na stronach polskiego rządu, aby wdrożać szczególne środki ostrożności higieny i bezpieczeństwa .
Zachęcamy do zapoznania sie z krokami jakie już podjeliśmy w tym kierunku.

Utrzymanie czystości i sterylności powierzchni, to zasada, dzięki której można ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.
Powierzchnie dotykowe regularnie są myte i dezynfekowane ,za pomoca wody z detergentem a później środkiem dezynfekcyjnym. Studio Cati składa sie z 20 stanowisk do pracy. W związku z pandemia dokonano zmian aby zachować pożądaną odległość między każdym miejscem.
W czasie pandemii zmniejszono również liczbę pracowników.Część osób ma możliwość pracy zdalnej ,a druga część, w Studio CATI.
Dzięki temu można zachować bezpieczny dystans,który dodatkowo daje poczucie komfortu pracownikom.
Na bieżąco prowadzone są także wszystkie inne badania, które nie wymagają kontaktu osobistego ankietera, zarówno jakościowe jak też ilościowe – wywiady telefoniczne oraz wywiady online.

Mycie rąk i środki dezynfekujące

Umieszczone zostały w widocznym miejscu informacje, jak należy myć ręce.
Zapewniono ogólnodostępne środki do mycia rąk: mydła lub środki na bazie alkoholu (min. 60 %).
Zadbaliśmy o środki do dezynfekcji rąk ,ręczniki papierowe, chusteczki higieniczne oto by były w każdym pomieszczeniu , żeby nasi pracownicy mogli łatwo po nie sięgać, kiedy tylko jest to konieczne.

Liczba zachorowań podczas pandemii koronawirusa rośnie na całym świecie, w tym w Polsce.
Priorytetem pracodawcy stało się zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa swoich pracowników.
Pracownicy natomiast mają obowiązek współdziałać z pracodawcą w ramach realizacji działań, które mają na celu ochronę życia i zdrowia pozostałych członków zespołu.
Są to jedyne sposoby na walkę z rozprzestrzenianiem się zagrożenia.

Ustawienia Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.