19th Ave New York, NY 95822, USA

Analiza rynku kabli telekomunikacyjnych

Kolejna firma nam zaufała, powierzając w nasze ręce realizację projektu dotyczącego preferencji zakupowych kabli wśród: dostawców serwisów internetowych, dostawców oraz instalatorów. 

Naszym zadaniem była realizacja badań wśród firm na polskim rynku, specjalizujących się w instalacji i dystrybucji mediów elektronicznych przesyłanych drogą kablową. Projekt miał na celu wskazać nowe możliwości ekspansji produktów naszego klienta na rynku polskim. Skontaktowaliśmy się łącznie z ponad 1000 firmami i zrealizowaliśmy 300 efektywnych badań, które posłużyły nam do sporządzenia solidnego raportu wskazującego możliwości popytu i podaży towarów oferowanych przez naszego klienta.


Dziękujemy za współpracę i zaufanie!

Ustawienia Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na Twoje doświadczenie na naszej stronie internetowej i usług, które oferujemy.